UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za idioci wymyślili ten wiec poparcia chcecie za tym facetem głosować dla przypomnienia on orzekł wysokie odszkodowanie dla skazanego za zabójstwo 250tyś zł za złe traktowanie przez współwięzniów a ja nie mogę normalny człowiek otrzymać odszkodowania? to dobrze !! ten cały tuleja powinien być zamknięty a nie jeszcze osądzać!!!!!
jala