UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zastanawialiscie sie kiedys wy srodowisko prawnicze dlaczego macie tak zszargana opinie w spoleczenstwie??? Wszyscy nie tylko sedziowie jestescie kasta cwaniakow i swietych krow. Zdecydowana wiekszosc tych ktorzy mieli z wami do czynienia to potwierdza. Moze zamiast wciskac ten zenujacy kit ludziom popatrzcie na siebie. : na wasze honoraria, nietykalnosc, nepotyzm, korupcje, hipokryzje. .. .

Von Trupka