UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za taka kasę jaką otrzymuja sedziowei i przywileje (w tym emerytalne)oraz to, że są na umowach o pracę, to także powinni odpowiadac dyscyplinarnie - Jak każdy pracownik (kodeks pracy)
link 2
Za taka kasę jaką otrzymuja sedziowei i przywileje (w tym emerytalne)oraz to, że są na umowach o pracę, to także powinni odpowiadac dyscyplinarnie - Jak każdy pracownik (kodeks pracy)
link 2