UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za taka kasę jaką otrzymuja sedziowei i przywileje (w tym emerytalne)oraz to, że są na umowach o pracę, to także powinni odpowiadac dyscyplinarnie - Jak każdy pracownik (kodeks pracy)

link 2

Anuluj