Wybrany wątek opinii
Zastanawialiscie sie kiedys wy srodowisko prawnicze dlaczego macie tak zszargana opinie w spoleczenstwie??? Wszyscy nie tylko sedziowie jestescie kasta cwaniakow i swietych krow. Zdecydowana wiekszosc tych ktorzy mieli z wami do czynienia to potwierdza. Moze zamiast wciskac ten zenujacy kit ludziom popatrzcie na siebie. : na wasze honoraria, nietykalnosc, nepotyzm, korupcje, hipokryzje. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
@Von Trupka - A a Ty naiwniaku totalny myślisz, że za PiSu to będzie z wymiarem sprawiedliwości miód malina?? Zejdź na ziemie, będzie o wiele gorzej.
Do moderacji
Odpowiedz
1
10