A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zbiórka - bardzo popularne hasło, rzucane w przestrzeń społeczną, tylko na tą zbiórkę trzeba mieć z czego dać, a zbiórek robionych jest tysiące - która ważniejsza?.
@dyzio - Wpisz w Google frazę "dyzio"- to osoba która nic nie umie i wszystko przegrywa. .. .Ok nie do końca to ciebie dotyczy - potrafisz trolować!
Majom odbudować zamek błyskawiczny w dresie mojego szwagra
Krążą sprzeczne wyjaśnienia, dlaczego mieszczanie zburzyli zamek.
Jedna wersja podaje, że uczynili tak, by uniemożliwić królowi polskiemu, jako nowemu władcy, ugruntowania swojej władzy z wykorzystaniem pokrzyżackich obwarowań.
Obaśnia się też, że przyczyną rozbiórki zamku przez mieszczan elbląskich była nienawiść do Zakonu. Uzasadniano, że mieszczanie nie chcieli, by Krzyżacy kiedykolwiek powrócili do Elbląga. Natomiast króla Polski witali z entuzjamem
a wie ktoś kiedy odbudują zamek elbląski?
Co odkopano pod Placem Słowiańskim w trakcie ostatnich prac w tym miejscu ?
Raczej nic z tego nie będzie, a skupić się na zbudowaniu Osady TRUSO w Janowie, zabudowywaniu nabrzeża po drugiej stronie rzeki, wybudować Dom Towarowy- tam jest dużo miejsca.
czyli co czerwoną zaraze leczyc cholerą ? znowu to samo
@ARS - Jednak powrócili do Elbląga i zbudowali Lidla
"Oryginalne imiona Hyzia, Dyzia i Zyzia (ang. Huey, Dewey i Louie)zostały zapożyczone od następujących osób - (Dyzio)Thomas Dewey, gubernator Nowego Jorku i dwukrotny kandydat republikański na prezydenta USA", no jak to mowia glodnemu chleb na mysli albo nie mierz innych swoja miarą