Wybrany wątek opinii

a ja pamiętam jedną z ważniejszych obietnic PiSu z 2017 roku. "Będziemy odbudowywać zamki na terenie Polski". Teraz jest okazja jakiej do tej pory nie mieli elbląscy parlamentarzyści: Panowie, Wilk i Krasulski, Obaj będą mogli się mogli w końcu wykazać bo niestety do tej pory nie zrobili NIC dla Elbląga Obietnica ta została złożona przez samego Jarosława Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że obaj Panowie nie będą działać wbrew woli swojego Prezesa i energicznie zajmą się sprawą odbudowy zamku w Elblągu.
dyzio (2020.06.07)
@dyzio - Bujaj się z stąd - minuty nie wytrzymasz bez politycznych wrzutek trolu.
(2020.06.07)
Ale to nie żadna polityczna wrzutka. Wpisz, proszę w Google frazę "Jarosław Kaczyński - odbudowa zamków w Polsce "Lub frazę - "PiS odbudowa zamków w Polsce"Wyskoczy ci kilka setek artykułów na ten temat. Więc to ty jesteś politycznym trollem i ty bujaj się !
dyzio (2020.06.07)
@dyzio - Ale pisz cala prawde. Owszem obiecal czy mial pomysl ale to bylo o zmakach Kaximierza Wielkiego. 😉
ytdtc (2020.06.07)
@dyzio - niech nam zbuduja zamek z bursztynu po przekopie, turysci beda sie pchac drzwiami i oknami
(2020.06.07)
a dlaczego nie, skoro wybudowali już trzy miliony mieszkań. .. .. :)Jarek Budowniczy
dyzio (2020.06.07)
@dyzio - Wyrwales z kontekstu, odbudowywac ale nie krzyzackie. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.06.07)
@dyzio - Za krotko rzadzili. Ktos mlodszy z pisu by odbudowal. Fundusze europejskie ruszyly na odbudowe zamknietych sieci kolejowych. co na to ratusz? Czy wie.
(2020.06.07)
@Zbyszek1 - Glupie myslenie to czemu odbudowali zamek krzyzacki w malborku????starowke w gdansku i sztutof niemiecki oboz ????
(2020.06.08)
@dyzio - Wpisz w Google frazę "dyzio"- to osoba która nic nie umie i wszystko przegrywa. .. .Ok nie do końca to ciebie dotyczy - potrafisz trolować!
(2020.06.08)
"Oryginalne imiona Hyzia, Dyzia i Zyzia (ang. Huey, Dewey i Louie)zostały zapożyczone od następujących osób - (Dyzio)Thomas Dewey, gubernator Nowego Jorku i dwukrotny kandydat republikański na prezydenta USA", no jak to mowia glodnemu chleb na mysli albo nie mierz innych swoja miarą
(2020.06.08)
Powrót do komentarzy