Wybrany wątek opinii
a ja pamiętam jedną z ważniejszych obietnic PiSu z 2017 roku. "Będziemy odbudowywać zamki na terenie Polski". Teraz jest okazja jakiej do tej pory nie mieli elbląscy parlamentarzyści: Panowie, Wilk i Krasulski, Obaj będą mogli się mogli w końcu wykazać bo niestety do tej pory nie zrobili NIC dla Elbląga Obietnica ta została złożona przez samego Jarosława Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że obaj Panowie nie będą działać wbrew woli swojego Prezesa i energicznie zajmą się sprawą odbudowy zamku w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
16
19
@dyzio - Bujaj się z stąd - minuty nie wytrzymasz bez politycznych wrzutek trolu.
Do moderacji
Odpowiedz
16
9
Ale to nie żadna polityczna wrzutka. Wpisz, proszę w Google frazę "Jarosław Kaczyński - odbudowa zamków w Polsce "Lub frazę - "PiS odbudowa zamków w Polsce"Wyskoczy ci kilka setek artykułów na ten temat. Więc to ty jesteś politycznym trollem i ty bujaj się !
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
@dyzio - Ale pisz cala prawde. Owszem obiecal czy mial pomysl ale to bylo o zmakach Kaximierza Wielkiego. 😉
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@dyzio - niech nam zbuduja zamek z bursztynu po przekopie, turysci beda sie pchac drzwiami i oknami
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
a dlaczego nie, skoro wybudowali już trzy miliony mieszkań. .. .. :)Jarek Budowniczy
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@dyzio - Wyrwales z kontekstu, odbudowywac ale nie krzyzackie. Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@dyzio - Za krotko rzadzili. Ktos mlodszy z pisu by odbudowal. Fundusze europejskie ruszyly na odbudowe zamknietych sieci kolejowych. co na to ratusz? Czy wie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Zbyszek1 - Glupie myslenie to czemu odbudowali zamek krzyzacki w malborku????starowke w gdansku i sztutof niemiecki oboz ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@dyzio - Wpisz w Google frazę "dyzio"- to osoba która nic nie umie i wszystko przegrywa. .. .Ok nie do końca to ciebie dotyczy - potrafisz trolować!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"Oryginalne imiona Hyzia, Dyzia i Zyzia (ang. Huey, Dewey i Louie)zostały zapożyczone od następujących osób - (Dyzio)Thomas Dewey, gubernator Nowego Jorku i dwukrotny kandydat republikański na prezydenta USA", no jak to mowia glodnemu chleb na mysli albo nie mierz innych swoja miarą
Do moderacji
Odpowiedz
0
0