UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Wpisz w Google frazę "dyzio"- to osoba która nic nie umie i wszystko przegrywa. .. .Ok nie do końca to ciebie dotyczy - potrafisz trolować!


Anuluj