Wybrany wątek opinii

Od kilku lat się zastanawiam jak wyglądał zamek w Elblągu, i czy będzie odbudowywany
(2020.06.07)
przestan, odbuduja zamek a potem nam tu krzyzakow sprowadza
(2020.06.07)
W sumie nie wiem czy to taki zły pomysł, od 30 lat władze lokalne się nie popisały.
(2020.06.07)
czyli co czerwoną zaraze leczyc cholerą ? znowu to samo
(2020.06.08)
Powrót do komentarzy