Wybrany wątek opinii
Od kilku lat się zastanawiam jak wyglądał zamek w Elblągu, i czy będzie odbudowywany
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
przestan, odbuduja zamek a potem nam tu krzyzakow sprowadza
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
W sumie nie wiem czy to taki zły pomysł, od 30 lat władze lokalne się nie popisały.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
czyli co czerwoną zaraze leczyc cholerą ? znowu to samo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0