A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciekawe czy znajda jakies szkielety ludzkie z czasow 2 wojny swiatowej albo z wczesniejszych czasow
a dlaczego nie, skoro wybudowali już trzy miliony mieszkań. .. .. :)Jarek Budowniczy
Podobno georadar odkrył wielki szal w kratę noszony przez templariuszy latem dla ochłody
Trzaskowski nie pozwoli - to gigantomania !!!
To mieszczanie elbląskich zburzyli zamek. Nie chcieli to w Elblągu
@dyzio - Wyrwales z kontekstu, odbudowywac ale nie krzyzackie. Garbusiarz cyklista
Powinno sie dbac o piekna i bogata historie elblaga. komuchy zdeptaly dziedzictwo. czas zbiorki na odbudowe zamku plus dotacja i ok.
@dyzio - Za krotko rzadzili. Ktos mlodszy z pisu by odbudowal. Fundusze europejskie ruszyly na odbudowe zamknietych sieci kolejowych. co na to ratusz? Czy wie.
Najpierw niech zrekonstruują mury i budynki obok galerii El te naprzeciwko Tortugi.
@Zbyszek1 - Glupie myslenie to czemu odbudowali zamek krzyzacki w malborku????starowke w gdansku i sztutof niemiecki oboz ????