UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SLD IPO SAMO ZŁO, jeszcze mówią, że przekop dla Elblăga się nie opłaca. Jak się ma za wzór towarzyszą Czarzastego i Budkę, a za góru TW Bolka to czego się spodziewać?
Patriota
SLD IPO SAMO ZŁO, jeszcze mówią, że przekop dla Elblăga się nie opłaca. Jak się ma za wzór towarzyszą Czarzastego i Budkę, a za góru TW Bolka to czego się spodziewać?
Patriota