UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SLD IPO SAMO ZŁO, jeszcze mówią, że przekop dla Elblăga się nie opłaca. Jak się ma za wzór towarzyszą Czarzastego i Budkę, a za góru TW Bolka to czego się spodziewać?

Patriota

Anuluj