UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po cichutku, bez pytania zrobią swoje. Przyjdzie pismo i wykonać. A za COVID 19 to na kolanach do Częstochowy pójdą. Przykre, że nie szanują mieszkańców, a Pan Prezydent swoich wyborców. A ja tak ambitnie liczyłam nocą każdy głos na Pana, a teraz jest mi wstyd. Jeszcze chwila i wymażą nasze miasto gumką z mapy. Pozdrawiam wszystkich elblążan.