87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mojasp9 - 18 to prawa ręka aktualnego prezydenta, wcześniej Wilka, teraz Wróbelka, zależy jak wiatr zawieje
(2020.06.05)
Bo to jest elastyczna prawa ręka. Zresztą swego czasu rozpoczęła rowalanie SP nr 9.
Rodzic1111 (2020.06.05)
JUŻ trzęsą gaciami belfry jak glosowaliscie w wyborach tak macie podziekowanie od P O i PSL i SLD. Może mozgi wam wrócą na odpowiedni tor.
(2020.06.05)

info

4  
  4
W związku z pogłębiającym się niżem demograficznym nie można utrzymywać szkół które nie maja odpowiedniej liczby uczniów. To jest miasto a nie wiejska, rozległa za gmina więc łatwo jest tak zorganizować placówki oświatowe aby w odpowiedni sposób rozmieścić dzieci w pozostałych placówkach. Dlatego w okresie najbliższego półrocza wszystkie placówki oświatowe powinny zostać poddane standaryzacji razem z kuratorium i wydziałem oświaty aby opracować program rozwoju elbląskiej oświaty w perspektywie najbliższych 10 lat. Bo dziś ten program obejmuje okres od budżetu do budżetu.
(2020.06.05)
Tylko ze dzis masz niż a za dwa trzy lata bedzie wyż demograficzny i bedzie zamiast 400 dzieci 1500 i co wtedy????? Nowa szkole Tobie wybudują????? Z czego????? Kpina!!!!! Ta szkola byla jest i bedzie potrzebna zwlaszcza na tak wielkim osiedlu Zawada!!!
(2020.06.05)
Bo Miluszowie nie sięgają tam swoimi mackami; )a raczej mackami beznadziejnego prezydenta Wróbla. .. .Widać że to lobby a ci którzy do niego nie należą nic nigdy nie uzyskają. ..
Mieszkanka (2020.06.05)

info

7  
  0
@Oburzony - Nie, nie zapłacę ze swojej kieszeni - wydębię od rodziców
kazik_ (2020.06.06)