UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po cichutku, bez pytania zrobią swoje. Przyjdzie pismo i wykonać. A za COVID 19 to na kolanach do Częstochowy pójdą. Przykre, że nie szanują mieszkańców, a Pan Prezydent swoich wyborców. A ja tak ambitnie liczyłam nocą każdy głos na Pana, a teraz jest mi wstyd. Jeszcze chwila i wymażą nasze miasto gumką z mapy. Pozdrawiam wszystkich elblążan.


Anuluj