UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spada liczba mieszkancow, a wiec i dzieci w szkolach. Za to odpowiedzialna jest wladza w Elblagau, obecniec POSLDPSL GRO ludzi z powodu dramatycznej sytuacji ekonomicznej w miescie wyjechalo calymibrodzinami, mieszkania na zawadzie stoja puste. Dalej osly glosujcie za opcja zeby bylo tak jak bylo.

Analityk

Anuluj