UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spada liczba mieszkancow, a wiec i dzieci w szkolach. Za to odpowiedzialna jest wladza w Elblagau, obecniec POSLDPSL GRO ludzi z powodu dramatycznej sytuacji ekonomicznej w miescie wyjechalo calymibrodzinami, mieszkania na zawadzie stoja puste. Dalej osly glosujcie za opcja zeby bylo tak jak bylo.
Analityk