UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spada liczba mieszkancow, a wiec i dzieci w szkolach. Za to odpowiedzialna jest wladza w Elblagau, obecniec POSLDPSL GRO ludzi z powodu dramatycznej sytuacji ekonomicznej w miescie wyjechalo calymibrodzinami, mieszkania na zawadzie stoja puste. Dalej osly glosujcie za opcja zeby bylo tak jak bylo.

Analityk