UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest naturalne, Elblag sie kurczy, a wiec ubywa mieszkanc stad wszystko bedzie likwidowane. Dalej glosoujcie na Wrobla i paleciaciarza Rafau, to jeszcze wiecej ludzi wyjedzie. Jesli sie nie opamietacie, to bedzie to postepowac. Złobki, Przedszkola, szkoly, szpitale, urzedy, wszystko zostanie zredukowane.
Glosrozsadku1