UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kazik_ - Nie szkoda 200 zlotych zawistny czlowieku tylko ze za male pieniadze nauczyciele i sami rodzice remontuja wlasnymi rekoma klasy i szkole w wolnym czasie i w czynie spolecznym. Ja sam osobiscie pomagalem za darmo malowac klase mojego dziecka z innymi rodzicami a zlozylismy sie sami na materialy w kwocie 400 zlotych i dalo sie!!! Nie bylo tam remontu od 10 lat a moze i wiecej. Rzad w niczym nie pomaga a samorzad nie domaga. My to robimy bo kochamy SP 9 i szanujemy wspanialych nauczycieli tam pracujacych z naszymi dziecmi.