87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
SabinaObrPok czytamy, ze zrozumieniem. Zostałem wymieniony, bo Ktoś do mnie pisał, a nie że ja pisałem. A co do tego wątku na ZSZ 1 na Robotniczej, to już nie Zawada, dwa jak ktoś tu już wspomniał, są to szkoły ponad podstawowe. Podstawówka w jednym budynku z dzisiejszą młodzieżą tych że szkół np : z ZSZ ??
pampi-ZAWADA (2020.06.04)

info

9  
  3
Bo bieda w urzędzie
(2020.06.04)
Nie wierzcie Sowickiej, co mówi. Jest to klika z URZĘDU MIASTA ELBLĄG. P. pozbawiona empatii, szacunku dla drugiego człowieka. .
Mm. G. (2020.06.04)
Nic nie zostalo wyjasnione a nawet bardziej zapetlone. Nie ma planow i pieniedzy na żaden remont i tu zaczyna sie problem a dzieci w planach mieli przeniesc jak sama mowi Pani Sowicka. Nikt nic nadal nie wie. Temat nadal bez odpowuedzi i bardzo goracy.
Rodzice razem (2020.06.04)

info

15  
  2
„prawo Parkinsona” mówi o zasadzie intensywnego wzrostu liczby urzędników w administracji, niezależnie od tego, jakiego rodzaju i jak wiele pracy jest do wykonania w danej jednostce pomiaru czasu.
Anonimus (2020.06.04)

info

9  
  1
Bo to jest czeski film, nikt nic nie wie
(2020.06.04)

info

12  
  1
Wiesz jak ugodzić kobietę. Mistrz dowcipu i elegancji.
(2020.06.04)
Mydlenie oczu rodzicom, ale My się nie damy. A pani Sowicka pozbawiona szacunku do drugiego człowieka.
Mimi (2020.06.04)
Ale widzialem ogloszenie; Oddam etat w dobre ręce. Szlachetne, kompetentne, odporne na braki finansowe i z możliwością doczarowania finansów. I zeby wszyscy byli zadowoleni_ ci ś wiadomi ekonomii i ci swiadomi wlasnych interesów. Nikt się nie zgłosił. Nawet ci najbardziej wymagający.
(2020.06.04)
@SabinaObrPok - Ta część Robotniczej to już nie Zawada. Sp11 to osiedle Nad Jarem. Sugeruje zapoznać się z topografią miasta zamiast zarzucać komuś picie SabinaObrPok.
(2020.06.04)