UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@SabinaObrPok - Ta część Robotniczej to już nie Zawada. Sp11 to osiedle Nad Jarem. Sugeruje zapoznać się z topografią miasta zamiast zarzucać komuś picie SabinaObrPok.


Anuluj