UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale widzialem ogloszenie; Oddam etat w dobre ręce. Szlachetne, kompetentne, odporne na braki finansowe i z możliwością doczarowania finansów. I zeby wszyscy byli zadowoleni_ ci ś wiadomi ekonomii i ci swiadomi wlasnych interesów. Nikt się nie zgłosił. Nawet ci najbardziej wymagający.