87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie czytałeś artykułu judzacy analfabeto
(2020.06.04)
Acha, faktycznie chciała pochwalić się płaszczykiem, ale szpanuje nim już trzeci sezon
(2020.06.04)
Zespół, to chyba ty masz. Na Robotniczej i Obrońców są szkoły ponadpodstawowe, a artykuł dotyczy podstawówki.
(2020.06.04)
Czy to jakis występ gwiazdy? Hahaha
(2020.06.04)
Nic nie stoi na przszkodzie by w budynku na jakis czas byly dwi e szkoly jesli sie zmieszczą.
(2020.06.04)
gwiazda zachodzi
(2020.06.04)
Pampi z Zawady - już piłeś, czy jeszcze wczorajszy jesteś? "Są jeszcze inne szkoły na Zawadzie np. Zespół na Robotniczej albo na Obroncow Pokoju"- gdzie, jakie???
SabinaObrPok (2020.06.04)
Super teksty - naprawde extra jak na kogoś kto ledwo nauczył się pisać. Bravo
(2020.06.04)
Znamy metody na : Wnuczka Wnuczkę Teraz na ucznia Ale na remont jeszcze nie było :) He he spotkamy się pod urzędem (sorki że z małej)
(2020.06.04)
My to kto? Znowu bogusław i bogusław
(2020.06.04)