A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie czytałeś artykułu judzacy analfabeto
Acha, faktycznie chciała pochwalić się płaszczykiem, ale szpanuje nim już trzeci sezon
Zespół, to chyba ty masz. Na Robotniczej i Obrońców są szkoły ponadpodstawowe, a artykuł dotyczy podstawówki.
Czy to jakis występ gwiazdy? Hahaha
Nic nie stoi na przszkodzie by w budynku na jakis czas byly dwi e szkoly jesli sie zmieszczą.
gwiazda zachodzi
Pampi z Zawady - już piłeś, czy jeszcze wczorajszy jesteś? "Są jeszcze inne szkoły na Zawadzie np. Zespół na Robotniczej albo na Obroncow Pokoju"- gdzie, jakie???
Super teksty - naprawde extra jak na kogoś kto ledwo nauczył się pisać. Bravo
Znamy metody na :
Wnuczka
Wnuczkę
Teraz na ucznia
Ale na remont jeszcze nie było :)
He he spotkamy się pod urzędem (sorki że z małej)
My to kto? Znowu bogusław i bogusław