UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SabinaObrPok czytamy, ze zrozumieniem. Zostałem wymieniony, bo Ktoś do mnie pisał, a nie że ja pisałem. A co do tego wątku na ZSZ 1 na Robotniczej, to już nie Zawada, dwa jak ktoś tu już wspomniał, są to szkoły ponad podstawowe. Podstawówka w jednym budynku z dzisiejszą młodzieżą tych że szkół np : z ZSZ ??

pampi-ZAWADA

Anuluj