UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SabinaObrPok czytamy, ze zrozumieniem. Zostałem wymieniony, bo Ktoś do mnie pisał, a nie że ja pisałem. A co do tego wątku na ZSZ 1 na Robotniczej, to już nie Zawada, dwa jak ktoś tu już wspomniał, są to szkoły ponad podstawowe. Podstawówka w jednym budynku z dzisiejszą młodzieżą tych że szkół np : z ZSZ ??
pampi-ZAWADA