A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kierowca123 - Na pewno z czytaniem wszystko ok? Jest napisane z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej.
Wyraznie pisze że Dąbrowskiego Nauczcie się czytać
teee, polonista z koziej d. .y. Suzuki można odmieniać dwojako. "Pan"Michio Suzuki jako osoba i "te"Suzuki jako pojazd. Poza tym znam więcej idiotów posiadających samą kategorie "B"a zdecydowanie mniej półgłówków z prawem jazdy A, B.
ze zdjęcia wynika ze policja była sprawca bo zajechała drogę
Mandat dla pani powinien wynosić 10.000,- pln, oraz powinna pokryć koszty leczenia motocyklisty.
ci motorowerzysci jeżdżą sobie jak chcą, przejeżdżają między pojazdami, tak się nie robi
Teraz pisze poprawnie, ale redaktor który to pisał nie ma odwagi sie przyznać do błędu.
Teraz codziennie powinni policjanci mieć akcję "Szlifierki, motorki "- To wręcz konieczne !!! Grupa ludzi dla których przepisy i ostrożna jazda jest czymś obcym !!!
wróg durnych- gdyby tak było jak piszesz to żaden motocyklista nie wróciłby do domu więc stwierdzam że jesteś idiotą.
To jest jak wsiada do pojazdu a głowa w chmurach.