44
02.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kierowca123 - Na pewno z czytaniem wszystko ok? Jest napisane z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej.
Uważnie czytający! (2020.06.02)
Wyraznie pisze że Dąbrowskiego Nauczcie się czytać
mieszkanka z ul. Dąbrowskiego (2020.06.02)

info

1  
  0
teee, polonista z koziej d. .y. Suzuki można odmieniać dwojako. "Pan"Michio Suzuki jako osoba i "te"Suzuki jako pojazd. Poza tym znam więcej idiotów posiadających samą kategorie "B"a zdecydowanie mniej półgłówków z prawem jazdy A, B.
a,b,c (2020.06.02)

info

1  
  0
ze zdjęcia wynika ze policja była sprawca bo zajechała drogę
(2020.06.02)

info

0  
  0
Mandat dla pani powinien wynosić 10.000,- pln, oraz powinna pokryć koszty leczenia motocyklisty.
(2020.06.02)

info

1  
  1
ci motorowerzysci jeżdżą sobie jak chcą, przejeżdżają między pojazdami, tak się nie robi
(2020.06.02)

info

2  
  1
Teraz pisze poprawnie, ale redaktor który to pisał nie ma odwagi sie przyznać do błędu.
kierowca123 (2020.06.02)

info

1  
  0
Teraz codziennie powinni policjanci mieć akcję "Szlifierki, motorki "- To wręcz konieczne !!! Grupa ludzi dla których przepisy i ostrożna jazda jest czymś obcym !!!
wróg durnych (2020.06.02)

info

1  
  1
wróg durnych- gdyby tak było jak piszesz to żaden motocyklista nie wróciłby do domu więc stwierdzam że jesteś idiotą.
(2020.06.03)
To jest jak wsiada do pojazdu a głowa w chmurach.
(2020.06.03)

info

1  
  0