UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowca123 - Na pewno z czytaniem wszystko ok? Jest napisane z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej.

Uważnie czytający!

Anuluj