UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kierowca123 - Na pewno z czytaniem wszystko ok? Jest napisane z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej.
Uważnie czytający!
@kierowca123 - Na pewno z czytaniem wszystko ok? Jest napisane z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej.
Uważnie czytający!