A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak mozna nie widziec. slepa. czy co. hehe
Widziałem taki sam motorek na Modrzewinie 180 km/h cisnął lekko (w terenie zabudowanym)Nie staje - to gazem kręcą do oporu, bandyci na motorkach. No i na światłach motorek staje przynajmniej. To trzeba do urologa panowie!
Kierowca123 naucz się czytać
Jak motocykliści zaczną po mieście jeździć przepisowo to będzie ok ale polecam popatrzeć co się dzieje na modrzewi nie i ogólnej to nie dziwię się że o motocyklistach na szlifierkach ludzie mają złą opinię.
Stałem (samochodem)na skrzyżowaniu na czerwonym (prawy pas prosto i w prawo). skręcałem sygnalizując skręt w prawo. Światło zielone - ruszam i powoli skręcam. Patrzę w prawe lusterko a mnie wyprzedza motorek (z mojej prawej)i jedzie prosto. Moja wina, na pewno że w śmieciach przy krawężniku nie zatrzymałem pojazdu? Gdybym nie spojrzał w lusterko, motorek porysował by cały prawy bok samochodu. Tacy jesteście motorki, jak nie gnacie na oślep, to się zachowujecie jak pozbawieni mózgów.
"poruszającemu się suzuki"kto co ?- suzuki, kogo? czego? suzukiego, poruszającemu się suzukim, (a gdyby jechał oplem a z tylu siedziala staruszka w przyszlosci, to wy byscie oplem staruszke przejechali a to byc moze wasza matka!!!!)zaraz zaraz nie oplem tylko opel. poruszajacemu sie opel)
Pani wyjeżdżała z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej rodzaj męski. Proponuję cofnąc sie do szkoły podstawowej.
Baby i staruszkowie na drodze niosą śmierć
@kierowca123 - Czytaj uważnie.
To ty czytaj uważnie analfabeto. ..