44
02.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak mozna nie widziec. slepa. czy co. hehe
(2020.06.02)
Widziałem taki sam motorek na Modrzewinie 180 km/h cisnął lekko (w terenie zabudowanym)Nie staje - to gazem kręcą do oporu, bandyci na motorkach. No i na światłach motorek staje przynajmniej. To trzeba do urologa panowie!
(2020.06.02)

info

10  
  5
Kierowca123 naucz się czytać
(2020.06.02)

info

0  
  0
Jak motocykliści zaczną po mieście jeździć przepisowo to będzie ok ale polecam popatrzeć co się dzieje na modrzewi nie i ogólnej to nie dziwię się że o motocyklistach na szlifierkach ludzie mają złą opinię.
(2020.06.02)

info

12  
  1
Stałem (samochodem)na skrzyżowaniu na czerwonym (prawy pas prosto i w prawo). skręcałem sygnalizując skręt w prawo. Światło zielone - ruszam i powoli skręcam. Patrzę w prawe lusterko a mnie wyprzedza motorek (z mojej prawej)i jedzie prosto. Moja wina, na pewno że w śmieciach przy krawężniku nie zatrzymałem pojazdu? Gdybym nie spojrzał w lusterko, motorek porysował by cały prawy bok samochodu. Tacy jesteście motorki, jak nie gnacie na oślep, to się zachowujecie jak pozbawieni mózgów.
kier (2020.06.02)

info

10  
  0
"poruszającemu się suzuki"kto co ?- suzuki, kogo? czego? suzukiego, poruszającemu się suzukim, (a gdyby jechał oplem a z tylu siedziala staruszka w przyszlosci, to wy byscie oplem staruszke przejechali a to byc moze wasza matka!!!!)zaraz zaraz nie oplem tylko opel. poruszajacemu sie opel)
(2020.06.02)

info

0  
  0
Pani wyjeżdżała z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej rodzaj męski. Proponuję cofnąc sie do szkoły podstawowej.
kierowca123 (2020.06.02)
Baby i staruszkowie na drodze niosą śmierć
(2020.06.02)

info

4  
  3
@kierowca123 - Czytaj uważnie.
(2020.06.02)
To ty czytaj uważnie analfabeto. ..
(2020.06.02)