Wybrany wątek opinii

wróg durnych- gdyby tak było jak piszesz to żaden motocyklista nie wróciłby do domu więc stwierdzam że jesteś idiotą.
(2020.06.03)
Idioci są ci, co jeżdżą szlifierkami - nie zapomnij o tym !!!!! Mało kto z motocyklistów jeździ poprawnie, więc, kto tu jest idiotą???
(2020.06.03)
Powrót do komentarzy