UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

teee, polonista z koziej d. .y. Suzuki można odmieniać dwojako. "Pan"Michio Suzuki jako osoba i "te"Suzuki jako pojazd. Poza tym znam więcej idiotów posiadających samą kategorie "B"a zdecydowanie mniej półgłówków z prawem jazdy A, B.

a,b,c