UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wróg durnych- gdyby tak było jak piszesz to żaden motocyklista nie wróciłby do domu więc stwierdzam że jesteś idiotą.
wróg durnych- gdyby tak było jak piszesz to żaden motocyklista nie wróciłby do domu więc stwierdzam że jesteś idiotą.