A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Idioci są ci, co jeżdżą szlifierkami - nie zapomnij o tym !!!!! Mało kto z motocyklistów jeździ poprawnie, więc, kto tu jest idiotą???
Spokojnie, szlifierki zawsze rządzą tylko do czasu gdy któregoś z nich ze słupa zeskrobią (taki bęc z 200 km/h w zabudowanym)Potem już dużo spokojniej, do następnej wiosny. Co roku to się praktycznie powtarza. Tylko po co? Nie szkoda życia?
bombelki spać wyłączyć internety odejść od klawiatury
@kierowca123 - Przecież jest wyraźnie napisane, że "ulicy Dąbrowskiego"a nie Dąbraowskiej