Wybrany wątek opinii

Z ulicy Dąbrowskiej powiadacie?Hmmm to napewno nie w Elblągu.
kierowca123 (2020.06.02)
@kierowca123 - Skrzyżowanie Rawskiej i Dąbrowskiego (jak w tytule), ale pani wyjeżdżała z Dąbrowskiej! Jeden pisze i nie czyta, korektor pewnie na urlopie, no i mamy to, co mamy!
(2020.06.02)
Moze chodzi o Marie Dabrowska, tez mi raz wyjechala, ale z prawej, to przez piec lat nie moglem sie pozbierac. Aut francuzkich nie lubie, milosc tak, ale co z tego jak Maria ma juz innego.
(2020.06.02)
Pani wyjeżdżała z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej rodzaj męski. Proponuję cofnąc sie do szkoły podstawowej.
kierowca123 (2020.06.02)
@kierowca123 - Czytaj uważnie.
(2020.06.02)
To ty czytaj uważnie analfabeto. ..
(2020.06.02)
@kierowca123 - Na pewno z czytaniem wszystko ok? Jest napisane z ulicy Dąbrowskiego a nie Dąbrowskiej.
Uważnie czytający! (2020.06.02)
@kierowca123 - Przecież jest wyraźnie napisane, że "ulicy Dąbrowskiego"a nie Dąbraowskiej
GochaK (2020.06.04)
Powrót do komentarzy