21
01.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bob M. - W sedno sprawy !
CTC (2020.06.02)
Co za jełopy
Gość000088888 (2020.06.03)

info

0  
  0
mam swietny pomysl, jak zdobyc narkotyki na policjanta, przebrac sie za niego podejsc do jakiegos auta z nastolatkami ci sie wystrasza wywala co maja przez okna a gdy juz odjada to tylko podejsc i podniesc fanty z ziemi, jak to mowia pieniądze leza na ulicy w tym wypadku narkotyki, dobrze jest miec uklady z dilerami, oni sprzedaja mlodym dostane od nich namiar kto i gdzie i ile kupil sledze robie akcje, towar odsprzedaje dilerowi taniej kasa wpada, taka karuzela jak za PO z vatem
(2020.06.03)

info

0  
  0
Chore państwo policyjne, kulsony sami powinni się aresztowac
Elblazaninn (2020.06.03)

info

3  
  0
@Bob M. - po alkoholu ludzie sa bardziej pracowici, a jak sie zjaraja to tylko chca sie napchac kebsami albo czymkolwiek aby zapchac kiche, ile firm w elblagu ma pracownikow ktorzy sobie w pracy popijaja, tajemnica poliszynela, tego jest pelno w w calej polsce, taki pracownik pije ale robi, a taki ktory jara to watpie zeby mial checi do pracy gdy mu zamigotal swiaaat tysiacem gwiaaazd, coraz wiecej cpunow coraz mniej nas
(2020.06.03)
bandytów z jaraczy trawki robią, nic złego nikomu nie robili, w Czechach niedługo bedzie pełna legalizacja u nas gorzej niż na Białorusi,
(2020.06.05)

info

2  
  0
po co robić z jaraczy trawki bandytów ? po co ten zamordyzm ? nie ma poszkodowanego nie powinno być przestepstwa, alkoholowi hipokryci, gorzej niż na białorusi, konopie były są i bedą, g łupi kraj dla de bi li, wyjezdzam
(2020.06.05)

info

2  
  0
i statystyki pójdą w górę i bedzie premia dla dzielnych policjantów którzy udupili ludków, łapac prawdziwych bandytów nieco strach to gnębić marihuanistów mozna co nie
szimurina (2020.06.05)

info

1  
  0
Wolność pełna gębą w naszym kraju nad Wisłą. W Czechach tym czasem myślą nad całkowitą legalizacji, depenalizacja już jest. Można mieć parę krzaków dla siebie i mieć przy sobie ileś gramów. Za przekroczenie ilości mandat i zabranie ziela. U nas zamordyzm obludnych alkoholikow.
(2020.06.05)
chcesz mieszkac wsrod cpunow to sie wyprowadz do czech u nas i tak ich pelno
(2020.06.05)