UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bandytów z jaraczy trawki robią, nic złego nikomu nie robili, w Czechach niedługo bedzie pełna legalizacja u nas gorzej niż na Białorusi,


Anuluj