UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bandytów z jaraczy trawki robią, nic złego nikomu nie robili, w Czechach niedługo bedzie pełna legalizacja u nas gorzej niż na Białorusi,
bandytów z jaraczy trawki robią, nic złego nikomu nie robili, w Czechach niedługo bedzie pełna legalizacja u nas gorzej niż na Białorusi,