UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bob M. - po alkoholu ludzie sa bardziej pracowici, a jak sie zjaraja to tylko chca sie napchac kebsami albo czymkolwiek aby zapchac kiche, ile firm w elblagu ma pracownikow ktorzy sobie w pracy popijaja, tajemnica poliszynela, tego jest pelno w w calej polsce, taki pracownik pije ale robi, a taki ktory jara to watpie zeby mial checi do pracy gdy mu zamigotal swiaaat tysiacem gwiaaazd, coraz wiecej cpunow coraz mniej nas


Anuluj