Na widok radiowozu zaczęli wyrzucać zawiniątka z marihuaną

21
01.06.2020
Na widok radiowozu zaczęli wyrzucać zawiniątka z marihuaną
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci patrolujący ulice Elbląga przejeżdżali przez parking przy ul. Wiejskiej. Postanowili skontrolować jedno z aut, w którym siedziało kilku młodych mężczyzn.

Powodem kontroli było to, że gdy policyjny radiowóz pojawił się na parkingu z wnętrza auta, przez opuszczone szyby zaczęto wyrzucać papierowe zawiniątka. W zaparkowanym oplu corsie siedziało pięciu młodych mężczyzn w wieku od 21 do 23 lat. Wyrzucane papierowe zawiniątka zawierały marihuanę. Policjanci sprawdzili susz testerem narkotykowym. Cała piątka mężczyzn resztę tak rozpoczętego wieczoru spędziła w policyjnym areszcie.

Do posiadania środków odurzających, które znaleźli policjanci przyznał się 22-latek. Za ich posiadanie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
takich ćpaczy idiotów nie wolno nazywać mężczyznami, oni tylko mają jajka obrośnięte i nic więcej
(2020.06.01)
a właśnie że się golą.
Barber (2020.06.01)

info

0  
  2
To jest komedia dzisiejszych czasów! Wiecie ile razy bardziej alkohol jest destrukcyjny dla zdrowia i jak bardzo uzależnia w porównaniu do Marihuany? Alkohol można kupywać bez żadnej Kontroli ilości. .. a za kolka gramów trawy, która jest NICZYM w porównaniu z alkoholem młody ma zmarnowana przyszłość. .. narkotyki trzeba zalegalizować i opodatkować!
Gosc1238 (2020.06.01)

info

8  
  9
Czy sami policjanci są poddawani kontroli na zażywanie substancji niedozwolonych? Chodzi mi o porządne badanie, np. z włosów, które potrafi stwierdzić zażywanie tych substancji do 6 miesięcy wstecz (a może i więcej).
(2020.06.01)

info

6  
  2
lepiej kirać budapren albo rozpuszczalnik - bo legalnie, albo nażreć się jakiś rpślin trucizn z ogródka - tez leganie, mozna wypić 1 L spirytusu - legalnie, leków się nażreć jakiś psychotropów - legalnie, dużo można legalnie i to jest fajne bo legalne a co jest nie legalne to jest złe i brzydkie :D i można iść siedzieć na 3 latka, a pan amber gold znalazł 850 mln, a FOZZ 2,4 miliarda, get back 1,2 miliarda, a panowie od afery rublowej 2 mld USD, i takie tam różne a świstak siedzi i zawija je w te sreberka i szwajcaria się cieszy i panowie się cieszą, i kancelarie się cieszą i berlin się cieszy i moskwa się cieszy i policja się cieszy i wszyscy się cieszą i fajnie
007 (2020.06.01)

info

4  
  5
Czy Ty wiesz o czym piszesz ???? Wiesz moze co to jest na tych zdjeciach ? Mimo tego ze masz jaja zarośnięte, wiedze i wyobraznie na poziomie plebejskiego ignoranta.
CTC (2020.06.02)
Szok ! Po prostu szok ! w kazdym monopolowym mozna duzo wiecej trucizny kupic. Ale oczywiscie po podatku, trawa bez akcyzy, i tu jest problem. Podatki nie splywaja do W-wy, trzeba udupic chlopakow. Koszmar ! Ale UB-eki maja czym sie pochwalic, areszt pieciu chlopakow za 3 splify ! Gratulacje MO !
CTC (2020.06.02)
W cywilizowanym kraju dostali by jedynie mandat a tu dołek wpierdziel itd. Szkoda gadać co za kraj. ..
Chamstwoo (2020.06.02)

info

4  
  2
@CTC - tak wiem, a jajka sobie ładnie golę
(2020.06.02)
@CTC - Alkohol zamyka ludziom oczy, natomiast marycha je otwiera. Dlatego niestety będzie zakazana, łatwiej się rządzi pijanymi głupcami.
Bob M. (2020.06.02)