Wybrany wątek opinii

Wolność pełna gębą w naszym kraju nad Wisłą. W Czechach tym czasem myślą nad całkowitą legalizacji, depenalizacja już jest. Można mieć parę krzaków dla siebie i mieć przy sobie ileś gramów. Za przekroczenie ilości mandat i zabranie ziela. U nas zamordyzm obludnych alkoholikow.
(2020.06.05)
chcesz mieszkac wsrod cpunow to sie wyprowadz do czech u nas i tak ich pelno
(2020.06.05)
Powrót do komentarzy