Wybrany wątek opinii

Szok ! Po prostu szok ! w kazdym monopolowym mozna duzo wiecej trucizny kupic. Ale oczywiscie po podatku, trawa bez akcyzy, i tu jest problem. Podatki nie splywaja do W-wy, trzeba udupic chlopakow. Koszmar ! Ale UB-eki maja czym sie pochwalic, areszt pieciu chlopakow za 3 splify ! Gratulacje MO !
CTC (2020.06.02)
@CTC - Alkohol zamyka ludziom oczy, natomiast marycha je otwiera. Dlatego niestety będzie zakazana, łatwiej się rządzi pijanymi głupcami.
Bob M. (2020.06.02)
@Bob M. - W sedno sprawy !
CTC (2020.06.02)
@Bob M. - po alkoholu ludzie sa bardziej pracowici, a jak sie zjaraja to tylko chca sie napchac kebsami albo czymkolwiek aby zapchac kiche, ile firm w elblagu ma pracownikow ktorzy sobie w pracy popijaja, tajemnica poliszynela, tego jest pelno w w calej polsce, taki pracownik pije ale robi, a taki ktory jara to watpie zeby mial checi do pracy gdy mu zamigotal swiaaat tysiacem gwiaaazd, coraz wiecej cpunow coraz mniej nas
(2020.06.03)
Powrót do komentarzy