UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wolność pełna gębą w naszym kraju nad Wisłą. W Czechach tym czasem myślą nad całkowitą legalizacji, depenalizacja już jest. Można mieć parę krzaków dla siebie i mieć przy sobie ileś gramów. Za przekroczenie ilości mandat i zabranie ziela. U nas zamordyzm obludnych alkoholikow.


Anuluj