A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tylko w polsce chyba za takie cos lecisz na dolek. W innych krajach zabieraja albo karza wyrzucic i tyle. To chyba nadgorliwi elblascy policjanci sa tacy ze zamiast dac spokoj chlopakom bo nic nie robili to musieli koniecznie zajechac i spisac do swojego dzienniczka zeby szeefo byl zadowolony.