21
01.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tylko w polsce chyba za takie cos lecisz na dolek. W innych krajach zabieraja albo karza wyrzucic i tyle. To chyba nadgorliwi elblascy policjanci sa tacy ze zamiast dac spokoj chlopakom bo nic nie robili to musieli koniecznie zajechac i spisac do swojego dzienniczka zeby szeefo byl zadowolony.
(2020.06.08)

info

0  
  0