A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dodajmy że ul. Browarna to tor jazdy szybkiej a przepisy nie obowiazuja. Cóż Polska.
@Cogitans - Nie było Cię tam
@Cogitans - Miasto to nie autostrada, równie dobrze może się zepsuć samochód na prawym pasie i nie upoważnia to, do jego skasowania. Łatwo komentować w internę ie nie będąc w takiej sytuacji.
@zxy - Toyota stała na awaryjkach
@najpiękniejsza#jest#lubnauer - Toyota stała na światłach awaryjnych!
Awaryjne Były
Ten co najechał musi mieć ewidentny problem ze zdrowiem konkretnie ze wzrokiem należy wstrzymać prawo jazdy.
@bigt - Światła awaryjne były!
@Cogitans - Twoim zdaniem można walić w pojazd stojący na światłach awaryjnych (to także pomarańczowy sygnał świetlny), w terenie zabudowanym, na doskonale widocznej prostej drodze. Ustalmy czy w takim razie można również wjechać np. w tył pojazdu jadącego wolniej, w pojazdy stojące w korku lub np. barierki związane z naprawą sieci znajdującej się pod ulicą? Na całej długości browarnej są barierki wykluczające możliwość zjazdu na chodnik, ulica browarna jest prosta i jest na niej limit prędkości, taki sam jak wszędzie w terenie zabudowanym. Szkoda wszystkich, którzy brali udział w tym zdarzeniu, ale nie zakrzywiajmy rzeczywistości.
Po twoim komentarzu sądzę że pomoc innym jest ci obca proponuje czytać tekst ze zrozumieniem lub poczekać na wypowiedź modrzejszch od siebie