87
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dodajmy że ul. Browarna to tor jazdy szybkiej a przepisy nie obowiazuja. Cóż Polska.
(2020.05.31)

info

6  
  0
@Cogitans - Nie było Cię tam
(2020.05.31)
@Cogitans - Miasto to nie autostrada, równie dobrze może się zepsuć samochód na prawym pasie i nie upoważnia to, do jego skasowania. Łatwo komentować w internę ie nie będąc w takiej sytuacji.
(2020.05.31)
@zxy - Toyota stała na awaryjkach
(2020.05.31)
@najpiękniejsza#jest#lubnauer - Toyota stała na światłach awaryjnych!
(2020.05.31)
Awaryjne Były
(2020.05.31)
Ten co najechał musi mieć ewidentny problem ze zdrowiem konkretnie ze wzrokiem należy wstrzymać prawo jazdy.
(2020.05.31)

info

7  
  0
@bigt - Światła awaryjne były!
(2020.05.31)
@Cogitans - Twoim zdaniem można walić w pojazd stojący na światłach awaryjnych (to także pomarańczowy sygnał świetlny), w terenie zabudowanym, na doskonale widocznej prostej drodze. Ustalmy czy w takim razie można również wjechać np. w tył pojazdu jadącego wolniej, w pojazdy stojące w korku lub np. barierki związane z naprawą sieci znajdującej się pod ulicą? Na całej długości browarnej są barierki wykluczające możliwość zjazdu na chodnik, ulica browarna jest prosta i jest na niej limit prędkości, taki sam jak wszędzie w terenie zabudowanym. Szkoda wszystkich, którzy brali udział w tym zdarzeniu, ale nie zakrzywiajmy rzeczywistości.
(2020.05.31)
Po twoim komentarzu sądzę że pomoc innym jest ci obca proponuje czytać tekst ze zrozumieniem lub poczekać na wypowiedź modrzejszch od siebie
Ludwika (2020.05.31)