UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Cogitans - Miasto to nie autostrada, równie dobrze może się zepsuć samochód na prawym pasie i nie upoważnia to, do jego skasowania. Łatwo komentować w internę ie nie będąc w takiej sytuacji.


Anuluj