UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cogitans - Miasto to nie autostrada, równie dobrze może się zepsuć samochód na prawym pasie i nie upoważnia to, do jego skasowania. Łatwo komentować w internę ie nie będąc w takiej sytuacji.
@Cogitans - Miasto to nie autostrada, równie dobrze może się zepsuć samochód na prawym pasie i nie upoważnia to, do jego skasowania. Łatwo komentować w internę ie nie będąc w takiej sytuacji.