Wybrany wątek opinii

Deliberacje, powinien wystawić trójkąt, Audi gnało 200 km/h, a ja tylko mam pytanie ile trwała ta chwila od zatrzymania do uderzenia-2 sekundy. Zapewne pan strażak widząc zajście depnął po heblach a ten za nim się tego nie spodziewał. Bo nie wierze by nie zauważył w pore stojącego auta
zxy (2020.05.31)
@zxy - Toyota stała na awaryjkach
(2020.05.31)
Powrót do komentarzy