UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To, czy przekop przyniesie korzyści dla naszego regionu zależy jedynie OD NAS, nie od rządu (jaki by nie byl)! Tolkmicko, Frombork - tam już działają w temacie (port, plaża itp)BRAWO! W Elblagu port zaczyna inwestycje. A reszta co? Śpi?