UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkim zolennikom PiS, ktorzy obawiają się głodu nieszczęść i wszyskiego najgorszego jak wygra Trzaskowski powiem- jesteście w błędzie. PIS wygrał wybory parlamentarne i będzie rządził przez lata. Jak czas pokazał Prezydent z tej samej partii co rządząca się nie sprawdza. To stołki do podpisywania. Tak było z Komorowskim co podpisywał wszystko np wiek emerytalny tak jest i z Dudą co wszystko podpisuje. Kazali im i podpisują. Kiedyś Tusk teraz Prezes. Trzaskowski to gwarancja kontroli i jeszcze lepszego rządzenia przez PiS. To gwarancja demokracji i wspaniałych lat Polski szanowanej w UE i na świecie.
Cz