Wybrany wątek opinii
Ufff, dobrze, ze nie zajechali do Ega. Elblag- miasyo wolne od zaduchu pisss!
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
@Tybura - Elblăg czerwony
Do moderacji
Odpowiedz
2
4