Wybrany wątek opinii

Ufff, dobrze, ze nie zajechali do Ega. Elblag- miasyo wolne od zaduchu pisss!
Tybura (2020.05.30)
@Tybura - Elblăg czerwony
G J (2020.05.31)
Powrót do komentarzy