UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, czy przekop przyniesie korzyści dla naszego regionu zależy jedynie OD NAS, nie od rządu (jaki by nie byl)! Tolkmicko, Frombork - tam już działają w temacie (port, plaża itp)BRAWO! W Elblagu port zaczyna inwestycje. A reszta co? Śpi?