UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To, czy przekop przyniesie korzyści dla naszego regionu zależy jedynie OD NAS, nie od rządu (jaki by nie byl)! Tolkmicko, Frombork - tam już działają w temacie (port, plaża itp)BRAWO! W Elblagu port zaczyna inwestycje. A reszta co? Śpi?


Anuluj