UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D

Ploterek

Anuluj