UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D
Ploterek
@Ciekawa - Bo w tej budce najwyżej to mieszka sam Prezes jerzyków :D to taka Nowogrodzka, tylko, że ptasia :D
Ploterek