UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"mieszkaniec Zawady "jak wybrana w zeszłym roku Rada Nadzorcza wnioskuje na dzień dobry o podwyższenie płac o kilka set złotych całej administracji, to wiadomo z czyjej to kieszeni trzeba pokryć. Płacz i płać. A mieli szukać dodatkowych dochodów : )Tak obiecywali.
Bagno .