UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"mieszkaniec Zawady "jak wybrana w zeszłym roku Rada Nadzorcza wnioskuje na dzień dobry o podwyższenie płac o kilka set złotych całej administracji, to wiadomo z czyjej to kieszeni trzeba pokryć. Płacz i płać. A mieli szukać dodatkowych dochodów : )Tak obiecywali.
Bagno .