Wybrany wątek opinii
moja kochana szkoła, absolwentka z rocznika 1967,miłe wspomnienia
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@jolanta Otrębska - koniec roku ogłosić teraz potem remonty, ,, ,,
Do moderacji
Odpowiedz
1
2