Wybrany wątek opinii

moja kochana szkoła, absolwentka z rocznika 1967,miłe wspomnienia
jolanta Otrębska (2020.05.05)
@jolanta Otrębska - koniec roku ogłosić teraz potem remonty, ,, ,,
ł (2020.05.05)
Powrót do komentarzy