UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Akcja Słup - To chyba ten słup co dostał się do RM, a potem, "nie wiadomo dlaczego", zrzekł się tego, . .. .. a teraz pewnie nawołuje do tego żeby wybory się nie odbyły. .. .. mmmmm. .. .bo grozi to zakażeniem. .. .. bo w galerii handlowej to co innego. .. bezpiecznie. .. .

TadeuszSz.

Anuluj