UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Akcja Słup - To chyba ten słup co dostał się do RM, a potem, "nie wiadomo dlaczego", zrzekł się tego, . .. .. a teraz pewnie nawołuje do tego żeby wybory się nie odbyły. .. .. mmmmm. .. .bo grozi to zakażeniem. .. .. bo w galerii handlowej to co innego. .. bezpiecznie. .. .
TadeuszSz.